$76.30/Case
$117.66
Compare Price
You save
$41.36
(35%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
FOH SPT012WHP22 Kyoto™ Server 14 Oz. 14-3/4" X 3" X 1-1/2"
Item:
#793627
Technical details
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | SPT012WHP22 |
| Manufacturer Part # | SPT012WHP22 |
| Size | 14" |
| Type | Serving |
| Material | Porcelain |
| Geometric Shape | Rectangular |
| Height | 1.5" |
| Width | 3" |
| Depth | 14.75" |
| Weight | 7.84 lbs |
| UPC | 840291013033 |
FOH SPT012WHP22 Kyoto™ Server 14 Oz. 14-3/4" X 3" X 1-1/2"
$76.30/Case
$117.66
You save
$41.36
(35%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, SPT012WHP22, Kyoto™ Server, 14 oz., 14-3/4" x 3" x 1-1/2", long, linear design, porcelain (Packed By: 6 Each Per Case)
