Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
FOH SPT016WHP22 Promotional Pricing May Be Available! Contact Your FOH® Sales Representative For Details! Sampler™ Server
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | SPT016WHP22 |
| Manufacturer Part # | SPT016WHP22 |
| Material | Porcelain |
| Compartments | 9 |
| Height | 0.75" |
| Width | 6.75" |
| Depth | 9.5" |
| Weight | 8.5 lbs |
| UPC | 840291014559 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, SPT016WHP22, Promotional pricing may be available! Contact your FOH® sales representative for details! Sampler™ Server, 6-3/4" x 9-1/2" x 3/4", 9 compartments, porcelain (Packed By: 6 Each Per Case)
