$180.71/Case
$278.68
Compare Price
You save
$97.97
(35%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
FOH SPT062NAW20 Root® Board 14" Dia. X 1-1/2"H Round
Item:
#793886
Technical details
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | SPT062NAW20 |
| Manufacturer Part # | SPT062NAW20 |
| Shape | Round |
| Long Side / Diameter | 14" - 16" |
| Material | Wood |
| Handle | Without Handle |
| Height | 1.5" |
| Width | 14" |
| Depth | 14" |
| Weight | 8.04 lbs |
| UPC | 840291035691 |
FOH SPT062NAW20 Root® Board 14" Dia. X 1-1/2"H Round
$180.71/Case
$278.68
You save
$97.97
(35%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, SPT062NAW20, Root® Board, 14" dia. x 1-1/2"H, round, wood (Packed By: 2 Each Per Case)
