$230.55/Case
$355.54
Compare Price
You save
$124.99
(35%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
FOH SPT064WHP20 Harmony™ Platter 21" X 12-3/4" X 1-3/4"H Oval
Item:
#793924
Technical details
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | SPT064WHP20 |
| Manufacturer Part # | SPT064WHP20 |
| Long Side / Diameter | 21" |
| Short Side | 12" |
| Construction | Porcelain |
| Rim Style | Deep Rim |
| Shape | Oval / Oblong |
| Height | 1.75" |
| Width | 12.75" |
| Depth | 21" |
| Weight | 14.33 lbs |
| UPC | 840291044808 |
FOH SPT064WHP20 Harmony™ Platter 21" X 12-3/4" X 1-3/4"H Oval
$230.55/Case
$355.54
You save
$124.99
(35%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, SPT064WHP20, Harmony™ Platter, 21" x 12-3/4" x 1-3/4"H, oval, raised edge, porcelain (Packed By: 2 Each Per Case)
