$188.31/Case
$290.40
Compare Price
You save
$102.09
(35%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
FOH SPT070NAW22 Asheville Buffet Board 12" X 8" Rectangular
Item:
#1920717
Technical details
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | SPT070NAW22 |
| Manufacturer Part # | SPT070NAW22 |
| Shape | Rectangular |
| Long Side / Diameter | 10" - 13" |
| Short Side | 8" |
| Material | Wood |
| Height | 1.75" |
| Width | 8" |
| Depth | 12" |
| Weight | 9.04 lbs |
| UPC | 840291058188 |
FOH SPT070NAW22 Asheville Buffet Board 12" X 8" Rectangular
$188.31/Case
$290.40
You save
$102.09
(35%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, SPT070NAW22, Asheville Buffet Board, 12" x 8", rectangular, wood, cider (Packed By: 6 Each Per Case)
