Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
FOH TCR006WHP23 Promotional Pricing May Be Available! Contact Your FOH® Sales Representative For Details! Spiral® Creamer
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | TCR006WHP23 |
| Manufacturer Part # | TCR006WHP23 |
| Material | Porcelain |
| Handle | With Handle |
| Height | 2.25" |
| Width | 3.25" |
| Depth | 3.25" |
| Weight | 4.75 lbs |
| UPC | 840291011244 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, TCR006WHP23, Promotional pricing may be available! Contact your FOH® sales representative for details! Spiral® Creamer, 6 oz., 3-1/4" dia. x 2-1/2", round, with handle, porcelain, white (Packed By: 12 Each Per Case)
