$119.83/Case
$184.80
Compare Price
You save
$64.97
(35%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
FOH TCR017GYP23 Bevel Pourer 3 Oz. 2.5" X 2.5" X 2"H
Item:
#1922014
Technical details
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | TCR017GYP23 |
| Manufacturer Part # | TCR017GYP23 |
| Handle | Without Handle |
| Material | Porcelain |
| Height | 2" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 2.5" |
| Weight | 2.64 lbs |
| UPC | 840291046291 |
FOH TCR017GYP23 Bevel Pourer 3 Oz. 2.5" X 2.5" X 2"H
$119.83/Case
$184.80
You save
$64.97
(35%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, TCR017GYP23, Bevel Pourer, 3 oz., 2.5" x 2.5" x 2"H, Round, High Gloss, Porcelain, Stone (Packed By: 12 Each Per Case)
