Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
FOH TCS011PTI22 Promotional Pricing May Be Available! Contact Your FOH® Sales Representative For Details! Patina Holder With Handle
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | TCS011PTI22 |
| Manufacturer Part # | TCS011PTI22 |
| Height | 8.25" |
| Width | 5" |
| Depth | 7.5" |
| Weight | 7.05 lbs |
| UPC | 840291013149 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, TCS011PTI22, Promotional pricing may be available! Contact your FOH® sales representative for details! Patina Holder with Handle, 7.5" x 5", Iron, Green (Packed By: 6 Each Per Case)
