Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
FOH TSP014BSS22 Serving Accessories Salt And Pepper Set 1" X 1" X 4-3/4"H Square
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | TSP014BSS22 |
| Manufacturer Part # | TSP014BSS22 |
| Type | Set |
| Height | 4" - 7" |
| Top Material | Stainless Steel |
| Jar Material | Stainless Steel |
| Height | 4.75" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1.85 lbs |
| UPC | 840291017536 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, TSP014BSS22, Serving Accessories Salt and Pepper Set, 1" x 1" x 4-3/4"H, square, tall, stainless steel (Packed By: 6 Each Per Case)
