Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
FOH XPM123BLV83 Metroweave® Placemat 16" X 12" Rectangle
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | XPM123BLV83 |
| Manufacturer Part # | XPM123BLV83 |
| Short Side | 12" |
| Shape | Rectangular |
| Material | Vinyl |
| Long Side / Diameter | 16" |
| Width | 12" |
| Depth | 16" |
| Weight | 1.98 lbs |
| UPC | 840291040053 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, XPM123BLV83, Metroweave® Placemat, 16" x 12", rectangle, stain/fade/bacteria/heat resistant (up to 300°F), woven vinyl, mesh, cobalt (Packed By: 12 Each Per Case)
