Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
FOH XRU004GRV80 Promotional Pricing May Be Available! Contact Your FOH® Sales Representative For Details! Philodendron Leaf Runner
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | XRU004GRV80 |
| Manufacturer Part # | XRU004GRV80 |
| Shape | Free Form |
| Long Side / Diameter | 30" |
| Material | Vinyl |
| Short Side | 16" |
| Width | 16" |
| Depth | 30" |
| Weight | 0.44 lbs |
| UPC | 840291010322 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, XRU004GRV80, Promotional pricing may be available! Contact your FOH® sales representative for details! Philodendron Leaf Runner, 30" x 16", leaf-shaped, EVA, Green, Placemat (Packed By: 2 Each Per Case)
