Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Follett .
- Authorized Follett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Follett 00110619
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Follett 00110619 Valve Head Pressure Con Trol
Item:
#1231881
Technical details
| Manufacturer | Follett |
|---|---|
| Model Number | 00110619 |
| Manufacturer Part # | 00110619 |
| Height | 3.2" |
| Width | 4.3" |
| Depth | 4.65" |
| Weight | 0.83 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Follett 00110619 Valve Head Pressure Con Trol
$670.53
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Follett 00110619 Valve Head Pressure Con Trol
