Free Shipping
Free Shipping
$1,098.90
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Follett .
- Authorized Follett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Follett 00113910
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Follett 00113910 Door Ref4
Item:
#1230350
Technical details
| Manufacturer | Follett |
|---|---|
| Model Number | 00113910 |
| Manufacturer Part # | 00113910 |
| Height | 4" |
| Width | 24" |
| Depth | 24" |
| Weight | 14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Follett 00113910 Door Ref4
$1,098.90
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Follett 00113910 Door Ref4