Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Follett .
- Authorized Follett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Follett 00117010
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Follett 00117010 Relay Definite Purpose Contac
Item:
#1229902
Technical details
| Manufacturer | Follett |
|---|---|
| Model Number | 00117010 |
| Manufacturer Part # | 00117010 |
| Height | 2.45" |
| Width | 2.75" |
| Depth | 3.5" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Follett 00117010 Relay Definite Purpose Contac
