Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Follett .
- Authorized Follett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Follett 00121517
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Follett 00121517 Shield Drip 10v
Item:
#1201300
Technical details
| Manufacturer | Follett |
|---|---|
| Model Number | 00121517 |
| Manufacturer Part # | 00121517 |
| Height | 10" |
| Width | 10" |
| Depth | 42" |
| Weight | 6.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Follett 00121517 Shield Drip 10v