Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Follett .
- Authorized Follett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Follett 00121632
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Follett 00121632 Insulation Motor Main Housin
Item:
#1230512
Technical details
| Manufacturer | Follett |
|---|---|
| Model Number | 00121632 |
| Manufacturer Part # | 00121632 |
| Height | 1.05" |
| Width | 6.05" |
| Depth | 6.75" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Follett 00121632 Insulation Motor Main Housin
$94.37
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Follett 00121632 Insulation Motor Main Housin

