Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Follett .
- Authorized Follett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Follett 00121798
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Follett 00121798 Capacitor Start 216 256 Mfd
Item:
#1230130
Technical details
| Manufacturer | Follett |
|---|---|
| Model Number | 00121798 |
| Manufacturer Part # | 00121798 |
| Height | 3.5" |
| Width | 3.75" |
| Depth | 7.5" |
| Weight | 1.34 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Follett 00121798 Capacitor Start 216 256 Mfd
