Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Follett .
- Authorized Follett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Follett 00121814
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Follett 00121814 Capacitor Run 25mfd 37 0v #8
Item:
#1230131
Technical details
| Manufacturer | Follett |
|---|---|
| Model Number | 00121814 |
| Manufacturer Part # | 00121814 |
| Height | 2.1" |
| Width | 3.8" |
| Depth | 5.25" |
| Weight | 0.32 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Follett 00121814 Capacitor Run 25mfd 37 0v #8

