Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Follett .
- Authorized Follett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Follett 00126912
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Follett 00126912 Circuit Breaker 4a Pane Lmount
Item:
#1229155
Technical details
| Manufacturer | Follett |
|---|---|
| Model Number | 00126912 |
| Manufacturer Part # | 00126912 |
| Height | 0.95" |
| Width | 1.45" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Follett 00126912 Circuit Breaker 4a Pane Lmount
$39.60
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Follett 00126912 Circuit Breaker 4a Pane Lmount
