Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Follett .
- Authorized Follett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Follett 00129973
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Follett 00129973 Valve Solenoid Water 1 20v G6
Item:
#1231371
Technical details
| Manufacturer | Follett |
|---|---|
| Model Number | 00129973 |
| Manufacturer Part # | 00129973 |
| Height | 1.2" |
| Width | 3.35" |
| Depth | 6.1" |
| Weight | 0.28 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Follett 00129973 Valve Solenoid Water 1 20v G6
$285.57
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Follett 00129973 Valve Solenoid Water 1 20v G6

