Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Follett .
- Authorized Follett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Follett 00130930
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Follett 00130930 Fan Condenser A/c 975
Item:
#1230178
Technical details
| Manufacturer | Follett |
|---|---|
| Model Number | 00130930 |
| Manufacturer Part # | 00130930 |
| Height | 8.75" |
| Width | 16" |
| Depth | 18" |
| Weight | 8.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Follett 00130930 Fan Condenser A/c 975
$500.28
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Follett 00130930 Fan Condenser A/c 975