Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Follett .
- Authorized Follett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Follett 00136317
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Follett 00136317 Valve Txv 1300
Item:
#1230627
Technical details
| Manufacturer | Follett |
|---|---|
| Model Number | 00136317 |
| Manufacturer Part # | 00136317 |
| Height | 3.6" |
| Width | 9.45" |
| Depth | 12.25" |
| Weight | 0.47 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Follett 00136317 Valve Txv 1300
$369.32
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Follett 00136317 Valve Txv 1300
