Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Follett 00138370 Bag Wicketed Ice 20 Lb 14 X
Item:
#2234429
Technical details
| Manufacturer | Follett |
|---|---|
| Model Number | 00138370 |
| Manufacturer Part # | 00138370 |
| Height | 12" |
| Width | 13" |
| Depth | 26" |
| Weight | 26 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Follett 00138370 Bag Wicketed Ice 20 Lb 14 X
$279.84
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Follett 00138370 Bag Wicketed Ice 20 Lb 14 X