Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Follett .
- Authorized Follett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Follett 00141689
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Follett 00141689 Capacitor Run 50 Hz 45 Mfd
Item:
#1231534
Technical details
| Manufacturer | Follett |
|---|---|
| Model Number | 00141689 |
| Manufacturer Part # | 00141689 |
| Height | 2.05" |
| Width | 2.05" |
| Depth | 4.25" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Follett 00141689 Capacitor Run 50 Hz 45 Mfd
$131.63
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Follett 00141689 Capacitor Run 50 Hz 45 Mfd
