Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Follett .
- Authorized Follett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Follett 00157412
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Follett 00157412 Bracket Fan Tecumseh# 5 7156
Item:
#1230618
Technical details
| Manufacturer | Follett |
|---|---|
| Model Number | 00157412 |
| Manufacturer Part # | 00157412 |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Follett 00157412 Bracket Fan Tecumseh# 5 7156
$13.13
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Follett 00157412 Bracket Fan Tecumseh# 5 7156