Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Follett .
- Authorized Follett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Follett 00168112
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Follett 00168112 Hose Polywire Plus W/ag Ion K
Item:
#1230634
Technical details
| Manufacturer | Follett |
|---|---|
| Model Number | 00168112 |
| Manufacturer Part # | 00168112 |
| Height | 1.85" |
| Width | 3" |
| Depth | 13.4" |
| Weight | 0.43 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Follett 00168112 Hose Polywire Plus W/ag Ion K
$50.10
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Follett 00168112 Hose Polywire Plus W/ag Ion K
