Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Follett .
- Authorized Follett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Follett 00170464
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Follett 00170464 Cable Sensor 75ft Ice Manage
Item:
#1230316
Technical details
| Manufacturer | Follett |
|---|---|
| Model Number | 00170464 |
| Manufacturer Part # | 00170464 |
| Height | 5" |
| Width | 18" |
| Depth | 24" |
| Weight | 7 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Follett 00170464 Cable Sensor 75ft Ice Manage
$187.27
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Follett 00170464 Cable Sensor 75ft Ice Manage