Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Follett .
- Authorized Follett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Follett 00171264
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Follett 00171264 Elbow Actuator
Item:
#1230317
Technical details
| Manufacturer | Follett |
|---|---|
| Model Number | 00171264 |
| Manufacturer Part # | 00171264 |
| Height | 2" |
| Width | 9" |
| Depth | 11" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Follett 00171264 Elbow Actuator
$150.31
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Follett 00171264 Elbow Actuator
