Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Follett .
- Authorized Follett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Follett 00182543
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Follett 00182543 Coupling Sonar Mount
Item:
#1230147
Technical details
| Manufacturer | Follett |
|---|---|
| Model Number | 00182543 |
| Manufacturer Part # | 00182543 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Follett 00182543 Coupling Sonar Mount
$100.10
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Follett 00182543 Coupling Sonar Mount