Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Follett .
- Authorized Follett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Follett 00183327
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Follett 00183327 Hot Key C Ref Tag Yell Ow
Item:
#1230530
Technical details
| Manufacturer | Follett |
|---|---|
| Model Number | 00183327 |
| Manufacturer Part # | 00183327 |
| Height | 0.65" |
| Width | 3" |
| Depth | 4.3" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Follett 00183327 Hot Key C Ref Tag Yell Ow
$90.41
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Follett 00183327 Hot Key C Ref Tag Yell Ow