Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Follett 00193227 Lineset 3/8 X 5/8 X 3/4 X 35
Item:
#2234353
Technical details
| Manufacturer | Follett |
|---|---|
| Model Number | 00193227 |
| Manufacturer Part # | 00193227 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Follett 00193227 Lineset 3/8 X 5/8 X 3/4 X 35
$604.88
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Follett 00193227 Lineset 3/8 X 5/8 X 3/4 X 35