Free Shipping
Free Shipping
$1,024.64
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Follett .
- Authorized Follett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Follett 00195933
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Follett 00195933 Condenser W/c
Item:
#1234594
Technical details
| Manufacturer | Follett |
|---|---|
| Model Number | 00195933 |
| Manufacturer Part # | 00195933 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Follett 00195933 Condenser W/c
$1,024.64
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Follett 00195933 Condenser W/c