Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Follett .
- Authorized Follett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Follett 00195982
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Follett 00195982 Sensor Dispense 25/50c I
Item:
#1230150
Technical details
| Manufacturer | Follett |
|---|---|
| Model Number | 00195982 |
| Manufacturer Part # | 00195982 |
| Height | 2.15" |
| Width | 4.45" |
| Depth | 5.65" |
| Weight | 0.19 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Follett 00195982 Sensor Dispense 25/50c I
$178.25
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Follett 00195982 Sensor Dispense 25/50c I
