Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Follett .
- Authorized Follett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Follett 00918607
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Follett 00918607 Display Assy 115v Fzr
Item:
#1234957
Technical details
| Manufacturer | Follett |
|---|---|
| Model Number | 00918607 |
| Manufacturer Part # | 00918607 |
| Height | 3.55" |
| Width | 9.6" |
| Depth | 12.85" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Follett 00918607 Display Assy 115v Fzr