Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Follett .
- Authorized Follett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Follett 00939918
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Follett 00939918 Kit Lh Hinges Hardware
Item:
#1230394
Technical details
| Manufacturer | Follett |
|---|---|
| Model Number | 00939918 |
| Manufacturer Part # | 00939918 |
| Height | 2.3" |
| Width | 3.85" |
| Depth | 11.1" |
| Weight | 0.88 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Follett 00939918 Kit Lh Hinges Hardware
$671.62
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Follett 00939918 Kit Lh Hinges Hardware