Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Follett .
- Authorized Follett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Follett 00961631
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Follett 00961631 Drier Filter Ref1 2
Item:
#1231507
Technical details
| Manufacturer | Follett |
|---|---|
| Model Number | 00961631 |
| Manufacturer Part # | 00961631 |
| Height | 4.55" |
| Width | 9.2" |
| Depth | 10.2" |
| Weight | 0.32 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Follett 00961631 Drier Filter Ref1 2
$108.33
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Follett 00961631 Drier Filter Ref1 2