Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Follett .
- Authorized Follett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Follett 00967059
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Follett 00967059 Pan Drain 12#
Item:
#1235044
Technical details
| Manufacturer | Follett |
|---|---|
| Model Number | 00967059 |
| Manufacturer Part # | 00967059 |
| Height | 3.45" |
| Width | 6.2" |
| Depth | 16.9" |
| Weight | 1.44 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Follett 00967059 Pan Drain 12#
$206.22
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Follett 00967059 Pan Drain 12#
