Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Follett .
- Authorized Follett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Follett 00973891
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Follett 00973891 Chute Ice Black Abs W/ Agion
Item:
#1230817
Technical details
| Manufacturer | Follett |
|---|---|
| Model Number | 00973891 |
| Manufacturer Part # | 00973891 |
| Height | 2" |
| Width | 2.25" |
| Depth | 2.3" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Follett 00973891 Chute Ice Black Abs W/ Agion
$57.05
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Follett 00973891 Chute Ice Black Abs W/ Agion
