Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Follett .
- Authorized Follett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Follett 00980797
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Follett 00980797 O Ring #145 Nitrile Bu Nan 70
Item:
#1238305
Technical details
| Manufacturer | Follett |
|---|---|
| Model Number | 00980797 |
| Manufacturer Part # | 00980797 |
| Height | 0.15" |
| Width | 2.65" |
| Depth | 2.7" |
| Weight | 0.58 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Follett 00980797 O Ring #145 Nitrile Bu Nan 70
$5.28
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Follett 00980797 O Ring #145 Nitrile Bu Nan 70