Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Follett 00985127 Cartridge Claris Large Penta
Item:
#1235051
Technical details
| Manufacturer | Follett |
|---|---|
| Model Number | 00985127 |
| Manufacturer Part # | 00985127 |
| Height | 5.95" |
| Width | 6.45" |
| Depth | 16.2" |
| Weight | 3.88 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Follett 00985127 Cartridge Claris Large Penta
$909.97
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Follett 00985127 Cartridge Claris Large Penta