Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Follett .
- Authorized Follett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Follett 00996496
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Follett 00996496 Heater Drain Tube Fzr20 /25
Item:
#1230783
Technical details
| Manufacturer | Follett |
|---|---|
| Model Number | 00996496 |
| Manufacturer Part # | 00996496 |
| Height | 1.2" |
| Width | 6" |
| Depth | 7.5" |
| Weight | 0.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Follett 00996496 Heater Drain Tube Fzr20 /25
$108.33
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Follett 00996496 Heater Drain Tube Fzr20 /25