Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Follett .
- Authorized Follett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Follett 00997148
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Follett 00997148 Whataburger Cup Rest Gri Ll
Item:
#1235053
Technical details
| Manufacturer | Follett |
|---|---|
| Model Number | 00997148 |
| Manufacturer Part # | 00997148 |
| Height | 4" |
| Width | 15" |
| Depth | 45" |
| Weight | 10 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Follett 00997148 Whataburger Cup Rest Gri Ll
$341.19
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Follett 00997148 Whataburger Cup Rest Gri Ll