Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Follett .
- Authorized Follett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Follett 01036722
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Follett 01036722 Overload Tecumseh 8300mr Ac37
Item:
#1230470
Technical details
| Manufacturer | Follett |
|---|---|
| Model Number | 01036722 |
| Manufacturer Part # | 01036722 |
| Height | 1.2" |
| Width | 3.9" |
| Depth | 4.7" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Follett 01036722 Overload Tecumseh 8300mr Ac37
$21.74
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Follett 01036722 Overload Tecumseh 8300mr Ac37
