Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Follett .
- Authorized Follett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Follett 01053891
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Follett 01053891 Kit Start Components W/ Relay
Item:
#1231096
Technical details
| Manufacturer | Follett |
|---|---|
| Model Number | 01053891 |
| Manufacturer Part # | 01053891 |
| Height | 2.05" |
| Width | 4.25" |
| Depth | 7.85" |
| Weight | 0.33 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Follett 01053891 Kit Start Components W/ Relay
$128.17
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Follett 01053891 Kit Start Components W/ Relay
