Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Follett .
- Authorized Follett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Follett 01062348
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Follett 01062348 Capacitor Compressor St Art R
Item:
#1234975
Technical details
| Manufacturer | Follett |
|---|---|
| Model Number | 01062348 |
| Manufacturer Part # | 01062348 |
| Height | 2.15" |
| Width | 4" |
| Depth | 4.05" |
| Weight | 0.28 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Follett 01062348 Capacitor Compressor St Art R
$92.03
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Follett 01062348 Capacitor Compressor St Art R

