Free Shipping
Free Shipping
$2,163.37
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Follett .
- Authorized Follett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Follett 01067495
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Follett 01067495 Door Glass Ref5p
Item:
#1231578
Technical details
| Manufacturer | Follett |
|---|---|
| Model Number | 01067495 |
| Manufacturer Part # | 01067495 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Follett 01067495 Door Glass Ref5p
$2,163.37
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Follett 01067495 Door Glass Ref5p