Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Follett .
- Authorized Follett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Follett 01077734
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Follett 01077734 Kit Capacitor Replaceme Nt
Item:
#1231070
Technical details
| Manufacturer | Follett |
|---|---|
| Model Number | 01077734 |
| Manufacturer Part # | 01077734 |
| Height | 2.25" |
| Width | 4.45" |
| Depth | 8.6" |
| Weight | 0.69 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Follett 01077734 Kit Capacitor Replaceme Nt
$84.76
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Follett 01077734 Kit Capacitor Replaceme Nt