Free Shipping
Free Shipping
$1,304.87
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Follett .
- Authorized Follett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Follett 01087014
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Follett 01087014 Kit Compressor Fzr4 5 Pl Ae
Item:
#1230017
Technical details
| Manufacturer | Follett |
|---|---|
| Model Number | 01087014 |
| Manufacturer Part # | 01087014 |
| Height | 10.1" |
| Width | 10.1" |
| Depth | 13.8" |
| Weight | 26.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Follett 01087014 Kit Compressor Fzr4 5 Pl Ae
$1,304.87
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Follett 01087014 Kit Compressor Fzr4 5 Pl Ae
