Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Follett .
- Authorized Follett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Follett 01102946
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Follett 01102946 Tube W/cap Drain Feed
Item:
#1231446
Technical details
| Manufacturer | Follett |
|---|---|
| Model Number | 01102946 |
| Manufacturer Part # | 01102946 |
| Height | 1.65" |
| Width | 8.55" |
| Depth | 9.85" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Follett 01102946 Tube W/cap Drain Feed
