Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Follett 01149962 Ice Machine Cleaner 24 8oz Bt
Item:
#1202574
Technical details
| Manufacturer | Follett |
|---|---|
| Model Number | 01149962 |
| Manufacturer Part # | 01149962 |
| Height | 6.06" |
| Width | 9.9" |
| Depth | 14" |
| Weight | 20.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Follett 01149962 Ice Machine Cleaner 24 8oz Bt
$727.70
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Follett 01149962 Ice Machine Cleaner 24 8oz Bt
